Büyük numara Bayan Ayakkabı

Büyük numara Bayan ayakkabı yazınca 41,42,43,44,45 numara gelmesi gerekiyor. Zira Üreticiler Standart olarak 36-40 aralığında üretimler gerçekleştirmeye devam ediyorlar. Bu numaraları giyen birçok Bayanın sorunu istedikleri modeli mağazalardan bulamamak. Üreticiler de talep fazla olmadığı için ekstra olarak üretim sürecine dahil etmemeyi ve altyapı yatırımı gerçekleştirmemeyi tercih ediyorlar. Bu noktada bir kaç sene önce 41 numara bayan ayakkabı veya 42 numara bayan ayakkabı giyen kişiler kendilerine göre özel kalıplar yaptırmak ve yurtdışından getirmek zorunda kalıyorlardı.

Gelişen Teknoloji yardımı ile  internet üzerinden yapılan girişimlerle artık büyük veya küçük numara bayan ayakkabı modellerini bulmak mümkün.

Büyük numara ayakkabı satan internet girişimlerinden birisi olan Fitbas 2012 yılından beri aktif olarak Küçük Büyük numara ayakkabı satıyor. Bünyesinde Pierre Cardin gibi markaları da barındıran fitbasda Yazlık ve/veya Kışlık bir çok büyük numara ayakkabı bulmanız mümkün. Sadece Bayan ayakkabı değil büyük numara erkek ayakkabısı konseptine de model üretimi çıkartan Fitbas son olarak deneyerek Satın alma yapmak isteyen müşterileri için Taksim ‘de mağaza açmış.

Büyük numara ürünleri incelemek isterseniz http://www.fitbas.com adresini incelemeniz yeterli olacaktır.

Aşağıda  taksim mağazasının fotografını görebilirsiniz.

About these ads
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s